Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Відомі розміри штрафів за порушення законодавства про телебачення і радіомовлення

8 січня 2013, 14:17
128
0
Автор:
Реклама

Рішенням від 20.12.2012 р. № 2468 Національний радий з питань телебачення і радіомовлення затвердив розміри штрафів, які можуть накладатися на телерадіоорганізації і провайдерів програмної послуги за порушення законодавства про телебачення і радіомовлення.

Розмір штрафу залежить від розміру мінімальної заробітної плати, коефіцієнта, що враховує групу порушень, а також коефіцієнта обліку населення, що проживає на території поширення програм в межах адміністративно-територіальної одиниці (для провайдерів програмної послуги) і коефіцієнта, що враховує територіальні особливості мовлення (для телерадіоорганізацій).

Якщо сума нарахованого розміру штрафу перевищує нарахований розмір ліцензійного збору (згідно Методиці розрахунку розміру ліцензійного збору за видачу або продовження терміну дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії і видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги), на момент ухвалення рішення про накладення штрафу, ліцензіат сплачує штраф у розмірі нарахованого ліцензійного збору згідно з Методикою.

У разі порушення декількох вимог законодавства різних груп одночасно накладається штраф в розмірі, який відноситься до вищої групи.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини