Мінюст наказом від 24.12.2012 р. № 1924/5 затвердив Порядок виготовлення і знищення друку приватного нотаріуса.
Згідно з документом, друк повинен містити зображення Державного Герба України, слова "приватний нотаріус", прізвище, ім'я і по батькові приватного нотаріуса, найменування нотаріального округу.
Друк робиться по єдиному опису і зразку за формою згідно із затвердженим додатком до Порядку за рахунок засобів приватного нотаріуса.
Процедуру знищення друку і прийом зразків відбитків друку нотаріусів здійснюють Головні управління юстиції Мінюсту в АРК, в областях, містах Києві і Севастополі.
Для виготовлення друк особа, що зареєструвала приватну нотаріальну діяльність, зобов'язана звернутися до будь-якого підприємства (штемпельно-граверній майстерні) і зробити відповідне замовлення.
Друк повинен мати форму правильного круга діаметром 45 мм, краї - обрамлені бортом завтовшки 1 мм.
Для друку використовується штемпельна фарба синього кольору.
Нотаріус зобов'язаний в строк, що не перевищує 20 календарних днів з дня реєстрації приватної нотаріальної діяльності, відправити до головного управління юстиції інформацію про виготовлення друку з прикладеним зразком її відбитку.
Обличчя, нотаріальна діяльність якого припиненазобов'язано в течію одного місяцьа з дня отримання копії наказу передати в головне управління юстиції друк, про що складається відповідний акт про прийняття друку, який зберігається в реєстраційній справі нотаріуса.
У випадку смерті приватного нотаріуса на наступний робочий день за днем, коли головне управління юстиції отримало повідомлення про смерть нотаріуса, з числа посадовців головного управління юстиції створюється тимчасова комісія у складі 3х чоловік, яка в течію 10 днів з часу освіти повинна провести вилучення друку і скласти відповідний акт.
Друк знищується після підписання акту шляхом розрізання її основної круглої гумової або поліуретанової частини навхрест.
Читайте також: Приватні нотаріуси повинні виготовити друк держреєстратора прав на нерухоме майно.