Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Подача податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг - ДПС

14 листопада 2012, 13:10
128
0
Автор:
Реклама

ДПС в листі від 21.08.2012 р. № 647/0/61-12/18-4015 повідомляє про вимоги місцевих податкових органів відносно представлення податкових звітів.

Документ нагадує, що обов'язковість представлення податкової звітності до органу ДПС виключно в електронній формі з дотриманням умови реєстрації електронного підпису підзвітних осіб в порядку, визначеному законодавством, введено тільки для платників податків, які належать до великих і середніх підприємств (п. 49.4 ст. 49 НК). Усі інші платники можуть посилати звітність в електронній формі за власним бажанням.

Проте, як повідомляється в листі, на сьогодні понад 378 тис. суб'єктів господарювання посилають податкову звітність в ДПС електронною поштою.

У листі відзначається, що подача податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг: вона може посилатися до органів ДПС засобами телекомунікаційного зв'язку, як в робітники часи, так і після 18 години, у вихідні і святкові дні, безпосередньо з офісу платника, власної квартири, будинку, Інтернет-кафе або з будь-якого місця з доступом до мережі Інтернет.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини