Державна податкова служба запустила новий он-лайн сервіс для підприємців - "Податковий асистент". Через інтернет ГНСУ повідомлятиме платників про податкові риски, які податківці виявляють під час моніторингу їх господарської діяльності.
Листування буде індивідуальним і повністю конфіденційним. При цьому податкова пропонуватиме підприємцям самостійно усунути недоліки до офіційного представлення звітності.
З точки зору фахівців податкової, виправлення розбіжностей заздалегідь буде конструктивнішим: "Фактично платник отримує від нас послуги податкового аудиту - безкоштовно і з якісною інформацією від першоджерела. Ми сподіваємося, що це сприятиме подальшому налагодженню партнерських стосунків і популярності електронних сервісів звітности".
Скористатися сервісом "Податковий асистент" зможуть тільки ті платники, які присилають звітність в органи ДПС в електронному вигляді.
За інформацією прес-служби ГНСУ.