Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Найпрозоріший сайт юридичного бізнесу буде визначений в листопаді

22 жовтня 2012, 12:54
113
2
Реклама

Про Індекс Прозорості

Методологія Індексу прозорості розроблена спільно з компанією Beyond Business (Ізраїль). Особливість Індексу полягає в тому, що об'єктом оцінки є веб-сайт компанії, який розглядається як основне джерело надання інформації про корпоративну соціальну відповідальність (КСО). Сайти компаній оцінюються за чотирма критеріями:

· Звітність - наявність звіту про діяльність компанії в соціальній і екологічній сфері.

· Прозорість - рівень розкриття інформації по ключових сферах КСО.

· Навігація - легкість доступу читача сайту до інформації.

· Доступність - потенційна доступність веб-сайту з точки зору різних аспектів (наявність контактної інформації, мова, блог і так далі).

Особливість Індексу прозорості юридичного сектора

ЮРЛИГА підготувала консолідовану базу усіх юридичних фірм, які до 1 серпня 2012 року від України увійшли в 4 ключових іноземних рейтингу юридичних фірм, а саме: Chambers & Partners Europe, Legal 500, PLC Which lawyer? і IFLR 1000. До цього списку увійшли 62-і юридичні фірми, діючих на території України, сайти яких оцінюватимуться Центром на предмет прозорості.

Додатково, Центром будуть оцінені сайти 10 найбільших юридичних компаній світу, що дозволить порівняти рівень Прозорості українських і міжнародних юридичних компаній, працюючих в Україні і за її межами. У разі, якщо компанія отримає 120 балів і більше (з 200) і займе одно місце в трійці лідерів, то компанія отримає можливість безкоштовного розміщення банера Індексу прозорості на корпоративному сайті.

"Сайти українських юридичних компаній уперше будуть оцінені на предмет наявності нефінансової звітності, доступності інформації і прозорості. Така інформація потрібна, передусім, клієнтам юридичного бізнесу, для яких не байдуже відповідальне партнерство з їх юридичними радниками",- відмітила Клавдія ШевелюкPR- директор проекту ЮРЛИГА.

Марина Сапрыкинадиректор Центру "Розвиток КСО", уточнює: "Оскільки у компаній є час до 1 листопада, то ми сподіваємося, що 62 провідних юридичних компаній України зможуть ознайомитися з методологією Індексу і поліпшать свої сайти у відповідність з прийнятими критеріями".

Можливість додаткових консультацій до 1 листопада.

Додатково, у компаній є можливість отримати індивідуальні консультації аналітиків до початку дослідження (1 листопада), у рамках яких будуть надані рекомендації по поліпшенню інформативності сайту. Вартість консультацій - 1200 грн. З питань консультацій звертайтеся dk@csr-ukraine.org.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини