Зрозуміло, як і у всякій новій справі, виникають різні питання. В даному випадку не лише пов'язані з можливою кількістю засновників і необхідним розміром статутного капіталу, але і з видами майна, які можна вносити або вносити заборонено, а також з податковими наслідками операцій по формуванню статутного капіталу.Про основні моменти вказаної процедури нагадує "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" в статті "Формування статутного капіталу ТОВ".
Також в новому номері "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" ми пропонуємо вашій увазі огляд найбільш поширених і типових помилок, які були допущені підприємствами і виявлені аудиторами за результатами перевірок діяльності за 2011 рік. Причому мета статті "Типові помилки 2011 року : аналізуємо, виправляємо, не допускаємо" полягає не у вираженні в числовому форматі допущених помилок в якихось розрахунках або бухгалтерських проводках. Ми позначили помилки в концептуальних підходах, вірність яких бачиться нам в якості алгоритмів рішень : зрозуміємо, що треба робити - знайдемо варіант того, як це зробити.
Як завжди, в новому номері нашого електронного видання ви знайдете важливі новини, необхідні для практичного застосування і відповіді на актуальні питання, що поступили в редакцію "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН".