Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Податкові аспекти ведення діяльності на фармацевтичному ринку від Arzinger

6 вересня 2011, 13:20
245
0
Автор:
Реклама

29 серпня 2011 р. Адвокатське об'єднання Arzinger у рамках проекту Arzinger Academy Legal Days спільно з IB Interbilanz Consulting LLC зібрали за бізнес-сніданком представників фармацевтичного ринку і медіа, щоб обговорити тему "Податковий кодекс: півроку опісля, податкові аспекти ведення діяльності на фармацевтичному ринку".

Доповідачами семінару виступили: Тимур Бондаревкерівний партнер, Павло Ходаковскийпартнер, Світлана Ивасенко і Ірина Байбарзаюристи АТ Arzinger, а також Михайло Кондратьевдиректор IB Interbilanz Consulting LLC.

Михайло Кондратьев розповів учасникам про основні зміни в податковому законодавстві, а саме про нюанси і нововведення законодавства стосовно податку на прибуток і податку на додану вартість. Так, при розрахунку податку на прибуток необхідно враховувати, що в собівартість реалізованих товарів (робіт, послуг) включені загальновиробничі витрати, а відповідно змінився і податковий період визнання таких витрат; перенесений термін подачі розрахунків постійних і тимчасових податкових різниць з 01.01.2012 на 01.01.2013 р.; при списанні товарів застосовується курс, що діяв на дату придбання товарів та ін.

Далі слово узяли Ірина Байбарзаюрист практики податкового права, і Світлана Ивасенкоюрист фармацевтичної практики в компанії Arzinger. У своїй доповіді Ірина озвучила останні зміни в Податковому кодексі для представництв нерезидентів. Тепер діяльність агента з незалежним статусом, діючого від імені нерезидента, не веде до виникнення постійного представництва останнього. В той же час для агентських постійних представництв не потрібно обов'язкову реєстрацію такого статусу в податкових органах.

Темою виступу Світлани Ивасенко стало нове антикорупційне законодавство - ЗУ "Про основи запобігання і протидії корупції". Світлана розповіла, як визначає новий закон корупцію і неправомірну вигоду.

Суб'єктами відповідальності за корупційні правопорушення можуть бути: співробітник МОЗ; головний лікар державної лікувально-профілактичної установи / завідувач кафедри державного Внз (opinion leader); головний лікар приватної клініки / завідувач кафедри приватного Внз (opinion leader); лікар.

При цьому наступні дії можуть бути кваліфіковані як корупційне правопорушення: подарунки, зустрічі з Opinion Leaders в ресторанах, фінансування участі в конференціях для лікарів.

Після закінчення семінару юристи Arzinger дали декілька рекомендацій для представників фармацевтичних компаній по веденню діяльності на фармринку з причини нового антикорупційного законодавства, а також пов'язаних питань оподаткування.

Інформація прес-служби АТ Arzinger

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини