Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Рада оголосила амністію

8 липня 2011, 14:29
2644
1
Реклама

Парламент ухвалив в цілому Закон "Про амністію в 2011 році" (на основі законопроекту № 7400)яким передбачається звільнення засуджених за умисні злочини (що не є тяжкими і особливо тяжкими) від покарання у вигляді позбавлення волі на певний термін і від інших, менш тяжких покарань, не пов'язаних з позбавленням волі. А також звільнення засуджених від злочинів, здійснених по необережностіякі не є особливо тяжкими.

Закон поширюватиметься на неповнолітніх, вагітних, що мають неповнолітніх дітей або дітей інвалідів, інвалідів 1, 2 або 3 груп, онкохворих (III, IV стадія хвороби), хворих на Спидом (III, IV клінічні стадії), хворих на інші тяжкі захворювання., на тих, що досягли 60-річного (чоловіків) і 55-річного (жінок) віку, ветеранів війни, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, на осіб, що мають батьків старше 70 років або інвалідів 1 групи (якщо у батьків немає інших працездатних дітей).

Амністії підлягають що відбули не менше половини призначеного основного терміну покарання засуджені за умисні злочини, за які законом передбачено покарання не більше 10 років позбавлення волі, а також деякі інші категорії засуджених.

При ухваленні Закону про амністію депутати врахували поправки Президента. Зокрема, амністія може згідно із законом застосовуватися до осіб, кримінальні справи відносно яких знаходяться в стадії дізнання і досудового розслідування.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини