Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, що знаходяться в лістингу, набуло чинності

5 січня 2011, 12:52
1998
0
Реклама

З 1 січня 2011 року діють Положення про розкриття інформації емітентами акцій і облігацій підприємств, що знаходяться в лістингу організатора торгівліі Порядок заповнення форм розкриття інформації і змін до них емітентами акцій і облігацій підприємств, що знаходяться в лістингу організатора торгівлі.

Обидва документи ухвалено рішенням Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку від 22 червня 2010 року № 981.

Перше з них регулює склад, порядок і терміни розкриття регулярної (річною і квартальною) і особою інформації в Електронній системі комплексного розкриття інформації (ЭСКРИН), яка є частиною інформаційного ресурсу загальнодоступною інформаційної бази Держкомісії з цінних паперів і фондового ринку (ГКЦБФР) про ринок цінних паперів. Для розміщення інформації емітент повинен пройти процедуру реєстрації в ЭСКРИН.

Окрім розміщення в ЭСКРИН, розкриття інформації також здійснюється шляхом публікації її в одному з офіційних друкарських видань парламенту, уряду або ГКЦБФР.

Річну інформацію емітенти, що відкрито (публічно) розмістили акції і облігації підприємств, що знаходяться в лістингу організатора торгівлі (окрім інститутів спільного інвестування), зобов'язані розкривати незалежно від тривалості перебування в лістингу і незалежно від того, чи були цінні папери протягом року виключені з лістингу організатора торгівлі.

Емітенти зобов'язані розкривати річну інформацію, починаючи з 2011 року; квартальну інформацію, починаючи з першого кварталу 2011 року, особливу інформацію відносно дій, здійснених після 1 січня 2011 року. Інформація розкривається шляхом заповнення українською мовою форм особливої, квартальної і річної інформації за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.

До особливій інформації відносяться відомості про: ухваленні рішень про розміщення цінних паперів на суму, 25% статутного капіталу, що перевищує; ухваленні рішень про викуп власних акцій; факті лістингу (делистинга) цінних паперів на фондовій біржі; отриманні позики або кредиту на суму, що перевищує 25% активів емітента; зміні складу посадовців емітента; зміні власників акцій, яким належить 10 і більше відсотків що голосують акцій; рішеннях емітента про створення і припинення філій і представництв; рішеннях найвищих органів про зменшенні статутного капіталу; порушенні справи про банкрутство емітента, винесення визначення про його санацію; рішенні про припинення банкрутства.

Емітент має право розкрити і будь-кого іншу інформацію як особливу.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини