21 листопада 2010 року набули чинності зміни до Положенню про особливості здійснення діяльності по управлінню активами інституційних інвесторівзатверджені рішенням Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку від 20.10.2010 р. № 1587.
Серед іншого, документ містить нові вимоги до складу резервного фонду осіб, що здійснюють управління активами інституційних інвесторів. До 1 січня 2012 року ці вимоги мають бути виконані.
Формування резервного фонду передбачене в розмірі не менше 25% від розміру статутного капіталу.
Резервний фонд може зберігатися в грошових коштах, у тому числі на окремих депозитних банківських рахунках, на рахунках у банківських металах, розміщуватися в державні цінні папери (ЦБ), дохід по яких гарантований Кабміном, і у боргові ЦБ з фіксованим доходом, що перебувають в лістингу.
Особа, що управляє активами недержавних пенсійних фондів, не може за власні засоби здійснювати операції з тими ж ЦБ, які воно купує, продає і обмінює від імені обслуговуваного пенсійного фонду.
Розмір щорічних відрахувань до фонду, як і раніше, регулюється статутними документами, але не може бути менше 5% від суми чистого прибутку.