Мы даем ЗНАНИЯ для принятия решений, УВЕРЕННОСТЬ в их правильности и ВДОХНОВЛЯЕМ на развитие честного бизнеса, как основного двигателя развития Украины
КРУПНОМУ БИЗНЕСУ
СРЕДНЕМУ и МЕЛКОМУ БИЗНЕСУ
ЮРИДИЧЕСКИМ КОМПАНИЯМ
ГОСУДАРСТВЕННОМУ СЕКТОРУ
РУКОВОДИТЕЛЯМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
Для ФЛП
ПЛАТФОРМА
Единое информационно-коммуникационное пространство для бизнеса, государства и социума, а также для профессиональных сообществ
НОВОСТИ
и КОММУНИКАЦИИ
правовые, профессиональные и бизнес-медиа о правилах игры
ПРОДУКТЫ
и РЕШЕНИЯ
синергия собственных и партнерских продуктов
БИЗНЕС
с ЛІГА:ЗАКОН
мощный канал продаж и поддержки новых продуктов

Проекти, прийняті за основу Верховною Радою 19 жовтня

19.10.2010, 14:30
1566
0

1. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо орендних відносин (реєстр. № 7098). Зміни спрямовані на вдосконалення правового регулювання орендних відносин, зокрема, запровадження конкурсних засад передачі державного і комунального майна в оренду, уточнення порядку його оцінки.

2. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення процедур банкрутства та особливостей ліцензування діяльності арбітражних керуючих (реєстр. № 6612). Проект передбачає, зокрема, подальше вдосконалення порядку проведення банкрутства, а також посилення відповідальності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів).

3. Проект Закону про внесення зміни до статті 4 Декрету Кабінету Міністрів "Про державне мито" щодо пільг по сплаті державного мита (реєстр. № 6506). Проектом пропонується звільнити від сплати державного мита органи праці та соціального захисту населення - позивачів та відповідачів - за позовами до суду щодо призначення і виплати всіх видів державних соціальних допомог, компенсацій, виплат та доплат, установлених законодавством.

4. Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу щодо врегулювання правовідносин між органами опіки та піклування та фізичними особами, які потребують опіки та піклування (реєстр. № 6408). Пропонується змінити норми, що визначають, які саме органи є органами опіки та піклування, а також уточнити категорії осіб, над якими встановлюється опіка та піклування.

5. Законопроект про забезпечення комерційного обліку природного газу (реєстр. № 7024). Проектом передбачається встановити, що постачання природного газу здійснюється за умови його комерційного обліку: для населення, що проживає у квартирах та приватних будинках, в яких газ використовується: комплексно, зокрема для опалення, - з 1 жовтня 2011 року; для підігріву води та приготування їжі, - з 1 січня 2016 року; тільки для приготування їжі, - з 1 січня 2018 року; для інших споживачів - з 1 січня 2011 року.

6. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питання оплати одноразової відпустки у зв'язку з усиновленням дитини (реєстр. № 7019). Пропонується визначити джерело покриття витрат, пов?язаних з оплатою відпусток у зв'язку з усиновленням дитини (кошти підприємств, або кошти фізичної особи, в якої працюють за трудовим договором працівники) та умови обчислення заробітної плати.

7. Проект Закону про внесення змін до Закону "Про поштовий зв'язок" (реєстр. № 6577). Проектом пропонується визначити в окремій статті чинного Закону види вкладень, що не можуть пересилатися у поштових відправленнях, а також уточнити порядок їх вилучення та розпорядження ними.

8. Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону "Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю" щодо слідчих підрозділів (реєстр. № 6384). Проектом пропонується виключити положення про те, що до структури підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю входять слідчі підрозділи.

9. Проект Закону про внесення зміни до статті 155 КПК щодо обґрунтованості застосування взяття під варту (реєстр. № 7084). Проектом пропонується запровадити міжнародні стандарти у сфері порядку застосування запобіжних заходів, які передбачають більш широке використання альтернативних взяттю під варту запобіжних заходів.

10. Проект Закону про внесення змін до КПК та КК щодо обмеженої осудності (реєстр. № 4521). Проектом передбачається упорядкувати питання провадження досудового слідства та судового розгляду кримінальних справ щодо осіб, які вчинили злочин у стані обмеженої осудності.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на телеграмм-канал ЮРЛІГА t.me/jurliga

Войдите, чтобы оставить комментарий
Рассылка новостей
Подписаться