Порядок державної реєстрації генетично модифікованих організмів джерел кормів, кормових добавок і ветеринарних препаратів, що містять такі організми або отриманих з їх використанням затверджений 12 жовтня 2010 року постановою № 919 Кабінету Міністрів України.
Реєстрація ГМО проводиться Госкомветмедицины. Кожен модифікований організм реєструється окремо. Рішення про реєстрацію або про відмову в ній приймається впродовж 10 робочих днів після подачі заяви і необхідних документів. Зміст заяви і перелік документів вказані в порядку.
Документом передбачена безкоштовна реєстрація ГМО строком на 5 років шляхом внесення його в Державний реєстр генетично модифікованих організмів джерел кормів, кормових добавок і ветеринарних препаратів, що містять такі організми або отриманих з їх використанням. Інформація, що міститься в Держреєстрі, розміщується на веб-сайті Госкомветмедициныпублікується в ЗМІ і безкоштовно надається на запити заявників.
Згідно ст. 15 Закону "Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні і використанні генетично модифікованих організмів" до державної реєстрації ГМО забороняється їх промислове виробництво, звернення, а також виробництво і звернення продукції, виготовленої з їх застосуванням.