Державне підприємство «ІНФОТЕХ», адміністратор Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, за результатом звернення Нотаріальної палати України до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, реалізувало можливість нотаріусам зазначати в ідентифікаторі користувача серію та номер паспорта або ID-картки замість РНОКПП, повідомили в НПУ.
Так, Міністерство юстиції поінформувало, що станом на 31 грудня 2025 року всі нотаріуси, які у поданих заявах вказали паспортні дані замість РНОКПП, отримали доступ до Реєстру.
Водночас нотаріуси, які не зазначили паспортні дані у заяві та не мали РНОКПП, автоматично не підключались. Для отримання доступу таким нотаріусам необхідно подати нову заяву із зазначенням серії та номера паспорта або ID-картки у графі «РНОКПП», наголосили в НПУ.
Підвищуйте ефективність вашої нотаріальної практики з інструментами LIGA360. Аналітика, судові рішення, історії змін законодавства - отримайте доступ до всіх необхідних матеріалів і залишайтеся впевненими у правильності документів і законності процесів. Замовте персональну презентацію LIGA360 та відкрийте нові можливості для вашої роботи.
Читайте також: Застосування електронного цифрового підпису при вчиненні нотаріальних дій
