Володимир Зеленський заснував нові емблему і прапор Служби зовнішньої розвідки України.
Відповідний Указ від 9 грудня 2024 року № 838/2024 набере чинності з дня опублікування.
Документом затверджено:
опис і малюнок емблеми Служби зовнішньої розвідки України;
опис і малюнок прапора Служби зовнішньої розвідки України;
Порядок використання емблеми та прапора СЗРУ.
З дня набрання чинності зазначеним документом втратить чинність Указ № 27/2019 «Про символіку Служби зовнішньої розвідки України».
Установлено, що емблема та прапор Служби зовнішньої розвідки України є офіційними відмітними символами СЗРУ, що свідчать про належність до цієї Служби.
Емблема Служби зовнішньої розвідки України:
зображується на прапорі СЗРУ;
може відтворюватися на адміністративних будинках і спорудах Служби зовнішньої розвідки України, у службових кабінетах, залах засідань, на відомчих заохочувальних відзнаках СВРУ, знаках розрізнення на форменому одязі військовослужбовців Служби зовнішньої розвідки України.
Прапор Служби зовнішньої розвідки може встановлюватися на адміністративних будинках Служби зовнішньої розвідки України, у кабінеті Голови СЗРУ та може використовуватися під час проведення офіційних заходів за участю Служби зовнішньої розвідки України.
Зображення емблеми та прапора Служби зовнішньої розвідки можуть відтворюватися на друкованій, рекламно-інформаційній і сувенірній продукції, у кіно-, відео- та фотоматеріалах, що видаються зазначеною Службою, а також в інших випадках за рішенням Голови СЗРУ.
Відтворення зображень емблеми та прапора Служби зовнішньої розвідки може бути виконано в одноколірному варіанті в розмірах, що відповідають меті їх застосування, з додержанням установлених пропорцій.
В інших випадках особливості використання емблеми та прапора Служби зовнішньої розвідки України визначає Голова СЗРУ.
Хочете аналізувати законодавство глибше? Побачте повний контекст до кожного НПА - з новою LIGA360! До кожного документи знайдуться пов'язані закони, судова практика та аналітика. Залиште заявку на презентацію.