Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В Парламенті продовжують обговорення питання економічного бронювання: остаточної редакції законопроєкту ще немає

Реклама

Ідея запровадження в Україні економічного бронювання активно обговорюється в Парламенті. Наразі напрацьовуються кілька окремих документів із різними підходами, а остаточної редакції законопроєкту ще немає. Про це розповів народний депутат, заступник голови парламентського Комітету з питань економічного розвитку Олексій Мовчан.

«З одного боку, дехто каже, що економічне бронювання - це умови для того, щоб нібито багаті не воювали. З іншого боку, коли дивитися на реальні цифри, то бачимо, що це можливість і збільшити мобілізацію, і посилити мобілізацію економіки, щоб фінансувати потреби армії. Адже кошти на безпеку та оборону, на зарплати військовим - це наші податки, і чим більше ми зможемо їх генерувати всередині країни, тим більше зможемо витратити на потреби армії та захисників», - вважає політик.

За його словами, завдяки економічному бронюванню частина людей вийде «з тіні», повернеться на роботу, буде платити податки, створюватиме додану вартість.

У Парламенті розглядаються окремі законопроєкти, які пропонують різні моделі економічного бронювання.

«Перший критерій, що визначає можливість економічного бронювання, - це середня заробітна плата у регіоні, друге - це спроможність платити фіксовану цифру, наприклад, казали про 20-30 тис. грн. Проте це питання в процесі обговорення», - наголосив парламентарій.

Фото: сайт ВР

Читайте також: Економічне бронювання може запрацювати в жовтні-листопаді

В Уряді повертаються до ідеї економічного бронювання за критерієм заробітної плати: що планують?

«Гарячі» питання військового обліку для юристів, бухгалтерів, кадровиків та всіх фахівців компанії! З новою LIGA360 зможете без проблем знайти інформацію та контролювати зміни щодо перевірок ТЦК, бронювання працівників та військового обліку на підприємстві. Замовте персональну презентацію прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини