Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Рада попередньо підтримала законопроєкт щодо громадянства для добровольців

Реклама

9 травня Верховна Рада ухвалила в першому читанні за основу законопроєкт № 9585 щодо правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які беруть участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України. Детальніше про нього можна дізнатися тут.

Однією з ключових ініціатив законопроєкту є надання дозволів на імміграцію або набуття громадянства України для осіб, чиї паспорти втратили чинність, а також для іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті України.

Законопроєкт також надає право членам сім'ї осіб, які уклали контракт у ЗСУ, отримати посвідку на тимчасове проживання.

Особлива вимога буде застосована до громадян рф та білорусі, які прийняли громадянство України. Їм потрібно буде протягом року після припинення воєнного стану підтвердити припинення попереднього громадянства.

Скласти іспити з Конституції, історії України та підтвердити знання української мови мають особи, які отримали громадянство України під час воєнного стану і служать у лавах Збройних Силах України. Це вони мають зробити за два роки після скасування воєнного стану.

Також протягом року після припинення воєнного стану припиняється прийом заяв на набуття громадянства України від громадян рф.

За повідомленням політичної партії «Слуга Народу»

Як швидко аналізувати великі масиви законодавчої інформації? З рішенням LIGA360 PRO. Легко знайдіть пов'язану аналітику, НПА, судову практику для будь-якого документа. Більше переваг за посиланням.

Читайте також:

Рада ухвалила Закон щодо посилення відповідальності за військові правопорушення

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини