Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Верховна Рада підтримала в першому читанні зміни до податкового адміністрування під час воєнного стану

Реклама

24 квітня народні депутати підтримали в першому читанні за основу законопроєкт № 11084, який передбачає низку переваг для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства.

Про це повідомив ініціатор законопроєкту, народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Проєкт закону запроваджує Перелік платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства, які користуватимуться низкою переваг у податковому адмініструванні під час воєнного стану», - пояснив голова профільного комітету.

За його словами, до цього Переліку щоквартально включатимуть юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, які відповідатимуть низці вимог і критеріїв. Зокрема, йдеться про рівень сплати податків та рівень нарахування заробітної плати.

Платники податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства, включені до Переліку, отримуватимуть низку переваг.

«Це мораторій на документальні перевірки, крім деяких видів, скорочення строків надання індивідуальних податкових консультацій. Також за платником податків закріплюється комплаєнс-менеджер, з яким можна взаємодіяти дистанційно, зокрема у режимі відеоконференції», - зауважив ініціатор законопроєкту.

Данило Гетманцев запевнив, що ухвалення законопроєкту дасть змогу підвищити рівень прозорості та системності в роботі Державної податкової служби, а також суттєво економити час працівників контролюючого органу та платників податків.

Потрібно більше роз'яснень і аналітики щодо нормативного акту? Спробуйте LIGA360 LEGAL SOLUTION. Воно допоможе швидко зорієнтуватися в складних правових питаннях та дізнатися, як саме застосовуються НПА у вашій галузі. Замовте рішення за посиланням.

Хочете отримати найвигіднішу ціну на преміум-рішення LIGA 360: Юрист? Тільки зараз для тарифу діє спецпропозиція. Деталі за посиланням.

Читайте також:

Верховна Рада підтримала спрощення торгівлі вживаними авто

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини