Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд уточнив процедури щодо Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф

Реклама

Кабінет Міністрів удосконалив процедури щодо Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф.

Відповідне рішення було ухвалено на урядовому засіданні 3 листопада, інформує Мінреінтеграції.

У міністерстві пояснили, що змінами чітко визначено користувачів інформаційної системи зазначеного Переліку територій.

Крім Мінцифри, Міноборони, Мінсоцполітики, обласних і Київської міської військових адміністрацій, доступ до системи відтепер можуть мати й інші органи державної влади.

Щодо процедури погодження змін до Переліку територій встановлено, що Міноборони погоджує пропозиції до Переліку чи обґрунтовано відхиляє їх у семиденний строк. Якщо Міноборони в установлений строк не висловило свою позицію, пропозиції вважаються погодженими без зауважень.

Довідково: в інформаційній системі визначено відомості щодо територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф.

Ці дані використовуються для надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам та соціальної підтримки окремих категорій населення, яке постраждало у зв'язку з військовою агресією росії.

Також дашборд інформаційної системи дає змогу європейським банкам здійснювати оперативну перевірку інформації про підконтрольність Україні територій розміщення підприємств, на користь яких здійснюють транзакції за зовнішньоторговельними договорами.

Всі джерела інформації для вашої роботи - в новому рішенні LIGA360 PRO. Доступ до найповнішої бази законодавства, судових рішень та інструментів перевірки контрагентів. Дізнайтеся більше переваг за посиланням.

Читайте також:

Оподаткування операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомості: НПУ оприлюднила оновлену таблицю

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини