Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Алгоритм перереєстрації автомобілів після встановлення газобалонного обладнання

Реклама

Попит на встановлення газобалонного обладнання значно збільшився у зв'язку з подорожчанням цін на бензин і дизель. Від початку 2023 року вже понад 28 тисяч громадян переобладнали свої автівки та здійснили перереєстрацію транспортного засобу. Про це повідомила прес-служба МВС та надала алгоритм перереєстрації транспортних засобів після встановлення ГБО.

1. Потрібно зщвернутись до ДП «ДержавтотрансНДІпроект» або Головного сервісного центру МВС та отримати погоджувальні документи (свідоцтво про погодження конструкцій) про відповідність транспортного засобу вимогам безпеки дорожнього руху.

2. Після переобладнання авто у 10-дений термін його необхідно перереєструвати в сервісному центрі МВС.

Для отримання послуги потрібно мати талон попереднього запису. Онлайн запис можна здійснити на сайті Головного сервісного центру МВС скориставшись функціоналом Е-ЗАПИС. Також талон на перереєстрацію транспортного засобу можна взяти безпосередньо в терміналі, що розташований в приміщенні сервісного центру МВС.

Для перереєстрації автомобіля після встановлення ГБО особі треба надати такі документи:

  • паспорт громадянина України;

  • ідентифікаційний код;

  • наявне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;

  • акт приймання-передачі авто;

  • свідоцтво про погодження конструкцій;

  • сертифікат відповідності.

3. Після перереєстрації транспортного засобу власник отримує нове свідоцтво про реєстрацію автомобіля, де вноситься запис про встановлення на транспортний засіб газобалонного обладнання.

Сервісні центри МВС нагадали, що експертне дослідження не є обов'язковим.

Вся актуальна база законодавства й судових рішень є у LIGA360. Знаходьте потрібний документ в один клік - побачте весь обсяг пов'язаних аналітичних матеріалів, судових прецедентів, НПА тощо. Спробуйте найзручніше рішення для legal research прямо сьогодні. 

Читайте також: 10 матеріалів, що будуть цікаві водіям

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини