Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

З 27 серпня Держгеокадастр відновлює реалізацію пілотного проекту щодо внесення до ДЗК відомостей про земділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками

Реклама

27 серпня набрала чинності урядова постанова від 25 липня 2023 року № 766 «Деякі питання відновлення пілотного проекту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками в умовах воєнного стану», якою відновлено реалізацію пілотного проекту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками в умовах воєнного стану (далі - Пілотний проект).

Документ діє до припинення або скасування воєнного стану в Україні та протягом місяця з дня його припинення або скасування, але не пізніше ніж до 31 грудня 2023 року.

Надання доступу сертифікованим інженерам-землевпорядникам до Державного земельного кадастру, які бажають взяти участь у Пілотному проекті, здійснюється згідно з пунктом 1881 Порядку ведення Державного земельного кадастру (далі - Порядок).

Сертифікованим інженерам-землевпорядникам для надання доступу до Державного земельного кадастру необхідно подати до Держгеокадастру в паперовій або електронній формі такі документи:

  • заява про надання доступу до Державного земельного кадастру за формою згідно з додатком 55 Порядку;

  • довідка відповідності автоматизованого робочого місця користувача згідно з додатком 56 Порядку;

  • довідка про результати стажування;

  • інформація щодо відповідності сертифікованого інженера-землевпорядника критеріям, встановленим підпунктами 4 та 5 пункту 2 Постанови.

Документи слід надсилати на поштову адресу 03151, м. Київ, вул. Святослава Хороброго, 3, або на електронну пошту land@land.gov.ua.

На електронну пошту надсилаються копії сканованих документів, підписані кваліфікованим електронним підписом (КЕП) сертифікованого інженера-землевпорядника.

Держгеокадастр звертає увагу, що відповідно до пункту 150 Типової інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну, затвердженої урядовою постановою від 17 січня 2018 року № 55, у разі відсутності додатків, зазначених у документі, або окремих аркушів, а також за наявності помилок в оформленні документа, що унеможливлює його виконання (відсутність підпису, відбитка печатки), документ не реєструється і повертається відправникові із зазначенням причини повернення або йому повідомляється про повернення документа телефоном.

За повідомленням Держгеокадастру

Контролюйте незаконні дії щодо ваших земельних ділянок у сервісі SMS-Маяк Земля. Моніторинг Державного реєстру речових прав на нерухоме майно 24/7 та миттєве сповіщення про зміни.

Як юристу бути ефективніше у новому бізнес-сезоні? Спробуйте перше рішення для українських юристів LIGA360, яке поєднало весь обсяг судової практики та законодавства - та аналізує їх за технологіями великих даних. Тільки зараз отримайте знижку -10% при купівлі рішення на рік.

Читайте також:

Звільнення працівників під час війни: особливості правового регулювання

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини