Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Змінено механізм визначення переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих: Закон № 3050

Реклама

6 травня 2023 року набрав чинності Закон № 3050-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно» (далі - Закон № 3050).

Фахівці Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків інформують, що Законом змінено механізм визначення переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією (далі - Перелік територій). Згідно із Законом № 3050 Перелік територій визначається у встановленому Кабінетом Міністрів порядку.

Постанова Кабінету Міністрів від 6 грудня 2022 року № 1364 (далі - постанова № 1364) визначає деякі питання формування переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією. Зокрема, пунктом 1 постанови № 1364 визначається орган виконавчої влади (Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій), якому делегуються повноваження щодо затвердження переліку територій, а також визначаються складові переліку територій, вимоги до формату територій, за якими ці території відображаються у переліку, та затверджена форма переліку територій.

Враховуючи зазначене, у розумінні Закону № 3050 постанова № 1364 може вважатися такою, що встановила порядок визначення Переліку територій.

У зв'язку з цим Перелік територій, затверджений наказом Мінреінтеграції від 22.12.2022 № 309, зареєстрованим в Міністерстві юстиції 23.12.2022 за № 1668/39004, може застосовуватися при визначенні особливостей справляння податків і зборів на відповідних територіях, визначених Податковим кодексом.

Запропонуйте своїй команді універсальний і зручний інструмент для роботи - рішення LIGA360. Придбайте його для 10 користувачів за ціною 3! На вибір - рішення для керівників, юристів, бухгалтерів та HR. Деталі акції.

Читайте також:

Кабмін затвердив Порядок встановлення переліку держав, громадяни або резиденти яких можуть набути статус е-резидента

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини