Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін схвалив зміни щодо порядку проходження обов'язкового технічного контролю

Реклама

Кабмін схвалив зміни щодо порядку проходження обов'язкового технічного контролю. Це передбачено постановою від 19 травня "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 р. № 137 і від 31 травня 2012 р. № 512", повідомив Урядовий портал.

Відтак, запроваджено електронну форму протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу, але за необхідності з можливістю друку паперової копії протоколу. Втім, друк протоколу можливий виключно на бланку встановленого зразка, вартість якого сплачує суб'єкт господарювання.

Також постановою:

- оновлено обсяги перевірки технічного стану транспортних засобів;

- запроваджено відеофіксацію процесу обов?язкового технічного контролю ТЗ. 

Зазначається, що органи державної влади, місцевого самоврядування, фізичні та юридичні особи зможуть отримати від суб'єкта ОТК відеоматеріали за відповідними зверненнями. 

Вся актуальна база законодавства й судових рішень є у LIGA360. Знаходьте потрібний документ в один клік - побачте весь обсяг пов'язаних аналітичних матеріалів, судових прецедентів, НПА тощо. Спробуйте найзручніше рішення для legal research прямо сьогодні. 

Читайте також: Спрощено процедуру отримання українських посвідчень водія іноземцям, які служать у лавах українського війська

Оновлено Перелік захворювань і вад, за наявності яких особа не може бути допущена до керування відповідними ТЗ

Відтепер можна призначити та скасувати належного користувача авто онлайн: МВС

Кабмін вніс зміни до ПДР та Порядку проведення обов'язкового технічного контролю ТЗ

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини