Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

НАЗК внесло американську корпорацію Procter&Gamble у список міжнародних спонсорів війни

Реклама

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло американську корпорацію Procter&Gamble (P&G) у список міжнародних спонсорів війни. Про це повідомила прес-служба НАЗК.

Компанії належать такі дочірні підприємства та бренди, як Gillette, Fairy, Tide, Ariel, Lenor, Mr. Proper, Pampers, Always, Head & Shoulders, Pantene, Old Spice, Hugo Boss, Max Factor та інші. Підставою стало те, що, працюючи в рф, компанія сплачує податки в російський держбюджет і сприяє мобілізаційним заходам, - інформацію про це НАЗК надала Рада економічної безпеки України.

"У березні 2022 року P&G заявила про скорочення асортименту на російському ринку та пообіцяла залишити у ньому лише товари для здоров'я та гігієни. А у серпні з'явилася інформація, що компанія більше не вкладає кошти в розвиток бізнесу на території рф. Попри це, бізнес P&G досі діє та розвивається у росії. Зокрема, на території рф продовжують працювати комбінат побутової хімії, що є найбільшим у світі виробником мийних засобів для P&G, та завод з виготовлення лез та станків для гоління Gillette", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що лише за 2021 компанія сплатила близько $5,2 млн у вигляді податкових надходжень та інших виплат. Крім того, компанія дає робочі місця для близько 2,5 тисяч росіян.

В НАЗК повідомили, що у березні, вже після заяви про зменшення присутності на російському ринку, P&G на 40% підняла ціни на власні товари в рф, чим майже знівелювала втрату доходу від скорочення портфеля брендів. Згідно з даними звіту компанії за 2022 рік, за рахунок такого підвищення цін на продукцію зросли органічні продажі компанії в росії.

Окрім того, лишаючись в росії, компанія сприяє мобілізації, адже згідно з новим російським законодавством, корпорації, які працюють в рф, змушені брати участь у мобілізаційних заходах, сприяти призову співробітників до армії та фінансувати їхнє військове спорядження.

А ви впевнені у зв'язках бізнес-партнерів? Перевірити наявність російського і білоруського сліду компаній допоможе CONTR AGENT у LIGA360. Замов сьогодні на вигідних умовах.

Читайте також: АРМА повідомило, що з початку 2022 року розшукало корпоративні права вартістю 41 млрд грн

Постачальників продуктів викрили на несплаті податків: накладено арешт на кошти у розмірі понад 800 млн грн

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини