Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Закордонні дипустанови України зможуть користуватися Державним реєстром актів цивільного стану громадян

Реклама

Закордонні дипломатичні установи України зможуть користуватися Державним реєстром актів цивільного стану громадян: це дасть їм можливість проводити держреєстрацію актів цивільного стану, вносити зміни до актових записів цивільного стану, поновлювати й анульовувати їх.

Відповідне рішення сьогодні, 24 січня, ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів, інформує Урядовий портал з посиланням на Мінреінтеграції.

Також закордонні дипломатичні установи зможуть повторно видавати свідоцтва про держреєстрацію та витяги з Реєстру. Документи видаватимуться незалежно від місця зберігання паперового носія.

Зазначається, що таким чином українцям за кордоном буде спрощено доступ до послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану і скорочено строки їх отримання в закордонних дипломатичних установах України.

Закордонні дипломатичні установи, які здійснюватимуть надання послуг у сфері держреєстрації актів цивільного стану з використанням Реєстру, визначить Міністерство закордонних справ.

Прийняте рішення набуде чинності через 10 днів після його опублікування.

Отримуй максимум інформації для ухвалення юридичних рішень. Усе законодавство й судова практика, аналітика й правова картина дня - є у рішенні LIGA360:Юрист. Замов прямо сьогодні.

Читайте також:

Врахування думки дитини: особливості процедури та релевантна судова практика

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини