Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін об'єднав Мінінфраструктури й Мінрегіон: що передбачено в постанові?

Реклама

Кабмін об'єднав Міністерство інфраструктури та Міністерство розвитку громад та територій.

Про це йдеться в постанові № 1343 від 2 грудня 2022 року, яка набуде чинності з дня опублікування.

"Перейменувати Міністерство інфраструктури на Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України. Реорганізувати Міністерство розвитку громад та територій шляхом приєднання до Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури", - йдеться в документі.

Також встановлено, що Міністерство розвитку громад та територій, що припиняється згідно з цією постановою, продовжує виконувати функції та повноваження у визначених сферах до завершення здійснення заходів з приєднання до Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, якому передаються функції та повноваження Міністерства розвитку громад та територій.

Крім того, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури стане правонаступником майна, прав і обов'язків Міністерства розвитку громад та територій, що реорганізується.

Читайте також: Рада призначила Олександра Кубракова на посаду Віце-прем'єра - Міністра інфраструктури та регіонального розвитку

Рада розширила обов'язки СБУ

Дізнавайтеся повну інформацію про контрагентів і фізосіб, з якими плануєте працювати. Система CONTR AGENT покаже дані з ЄДР, фінансовий та податковий стан на 6,5 млн компаній та ФОП. А ще тут є дані з державних реєстрів про всіх громадян України. Оцініть переваги CONTR AGENT прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини