Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд пропонує запровадити випробування при прийнятті на військову службу за контрактом

Реклама

Кабінет Міністрів як суб'єкт права законодавчої ініціативи зареєстрував у Верховній Раді проєкт Закону № 8169 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих питань виконання військового обов'язку та проходження військової служби».

Про це повідомив Тарас Мельничук, постійний представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді.

У законопроєкті запропоновано:

 • вдосконалити визначення співвідношення військових звань сержантського складу та унормувати можливість зарахування строку вислуги років у військовому званні, що було присвоєно військовослужбовцям рядового, сержантського і старшинського складу, до проведення переатестації, для отримання чергового оновленого військового звання;

  • врегулювати деякі норми щодо встановлення, зміни або припинення правових відносин між державою та громадянами України в питаннях виконання останніми військового обов'язку, зокрема пов'язаних із підготовкою громадян до військової служби, їх припискою до призовних дільниць, призовом на військову службу та проходженням ними строкової військової служби;

   • запровадити випробування при прийнятті на військову службу за контрактом;

    • установити строки проходження військової служби за контрактом від 1 до 10 років;

     • осучаснити деякі положення законодавства та розділити їх у часі (на мирний час та особливий період - поза та в межах періодів проведення мобілізації, дії воєнного стану та стану війни) за результатами проведеного в державі правового режиму воєнного стану, а також особливостей функціонування держави в разі оголошення стану війни.

      Отримуй максимум інформації для ухвалення юридичних рішень. Усе законодавство й судова практика, аналітика й правова картина дня - є у рішенні LIGA360:Юрист. Замов прямо сьогодні.

      Читайте також:

      Набув чинності Закон щодо особливостей призову на строкову військову службу та діяльності призовних комісій

      Залиште коментар
      Увійдіть щоб залишити коментар
      Увійти
      Підпишіться на розсилку
      Головні новини і аналітика для вас по буднях

      Схожі новини