Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ІТ

Український електронний підпис відповідає європейським стандартам: Мінцифри

Реклама

Український електронний підпис відповідає європейським стандартам. Про це на своєму телеграм-каналі повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Нещодавно успішно пройшли тестування на eSignature Validation Plugtests 2022. Отже, технічно готові до взаємного визнання цифрових підписів з ЄС.

Взаємне визнання електронних підписів - важлива частина плану цифрової євроінтеграції. Наші цифрові підписи мають приймати в будь-якій країні Євросоюзу", - йдеться в повідомленні.

За словами Міністра, це створює безліч переваг для бізнесу і всіх українців (наприклад, можна буде отримувати послуги в ЄС, підприємцям укладати онлайн- контракти з іноземними партнерами, відкривати міжнародні рахунки тощо).

Зазначається, що тестування проводив технічний комітет Європейського інституту телекомунікаційних стандартів ETSI. Саме стандарти ETSI застосовуються в країнах Європейського Союзу в сфері електронних довірчих послуг.

В умовах воєнного стану бізнеси потребують роз'яснень з кадрових й податкових питань, мають бути чутливими щодо змін законодавства й надійності контрагентів. Щоб бути впевненими в своїх рішеннях, топкоманди замовляють LIGA360. Тільки до кінця місяця замов на вигідних умовах.

Читайте також: Закон щодо оптимізації трудових відносин прийнято: які основні зміни?

Як подати відомості про трудову діяльність для створення електронної трудової книжки: ПФУ

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини