Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

АПУ пропонує безкоштовне членство для правників, які постраждали від війни

26 липня 2022, 10:00
411
0
Реклама

Асоціація правників України надає можливість безкоштовного членства для українських юристів. Така опція доступна завдяки міжнародним членам, які приєдналися до Асоціації на знак підтримки української спільноти. Їм було запропоновано також сплатити додатковий внесок на користь українських правників - і вони радо долучилися.

Тож наразі АПУ має 11 відкритих місць для безкоштовного вступу.

«Якщо бажаєте розвивати правову державу, долучатися до ініціатив АПУ, відстоювати права людини та професійні права колег, але наразі не маєте фінансової можливості сплатити членство - долучайтеся до спільноти», - йдеться в повідомленні Асоціації.

Надсилайте мотиваційний лист з коротким описом вашої ситуації на e-mail: members@uba.ua Контактна особа - Наталія Єрмоленко, координаторка з питань членства.

АПУ прийматиме заявки у хронологічному порядку. Членами АПУ стануть перші одинадцять заявників, схвалені комісією з членства. Інші заявки чекатимуть відкриття наступного сету безкоштовного членства. АПУ вже працює над тим, щоб значно збільшити їх кількість.

Юристи й адвокати аналізують законодавство з LIGA360. Найповніша база законодавства й судових рішень в Україні, аналіз на основі штучного інтелекту. До кінця місяця придбай LIGA360: Юрист Професійний зі знижкою 30%.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини