Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Запрошуємо на безкоштовний вебінар "Відповідальність держави за шкоду, завдану під час збройного конфлікту: підстави та форми"

15 липня 2022, 10:32
747
1
Автор:
Реклама

Запрошуємо на безкоштовний вебінар "Відповідальність держави за шкоду, завдану під час збройного конфлікту: підстави та форми".

Основні питання вебінару:

1. Юрисдикція держави за статтею 1 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (власне територіальна, екстратериторіальна).

2. Конвенційні обов'язки держави (негативні, позитивні).

3. Стягнення відшкодування (компенсації) за порушення конвенційних обов'язків.

Спікер:

Гудима Дмитро - суддя Великої Палати Верховного Суду, кандидат юридичних наук, доцент, автор книги “Права людини: антрополого-методологічні засади дослідження” та численних публікацій, присвячених правам людини, антропології, штучному інтелекту, ефективних засобів правового захисту, практиці Європейського суду з прав людини

Коли? 15 липня о 11:00.

Участь безкоштовна за умови реєстрації. Зареєструватися за посиланням.

Читайте також: Фіксація збитків від бойових дій рф: поради юристів

Щоб убезпечити нерухомість від дій шахраїв і "чорних реєстраторів", необхідно контролювати інформацію в Реєстрі речових прав. Поставте на цілодобовий моніторинг будь-які об'єкти вашої нерухомості за допомогою сервісу SMS-Маяк, який миттєво повідомить про початок будь-яких реєстраційних процедур і допоможе вчасно зупинити рейдерське захоплення.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини