Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Змінено Порядок ведення обліку податків, зборів та інших платежів, ЄСВ, внесених на єдиний рахунок

Реклама

14 червня 2022 року набрав чинності наказ Мінфіну від 16 травня 2022 року № 140 «Про внесення зміни до підпункту 4 пункту 2 розділу V Порядку ведення обліку податків, зборів та інших платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, внесених на єдиний рахунок» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 01.05.2022 за № 589/37925) (далі - Наказ № 140).

Про це інформують фахівці Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

Зокрема, наказом № 140 пп. 4 п. 2 розділу V Порядку ведення обліку податків, зборів та інших платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, внесених на єдиний рахунок, викладено в новій редакції.

Так, відповідно до змін контрольні ренкінги включають інформацію щодо, зокрема, коду Кодифікатора адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства розвитку громад та територій від 26 листопада 2020 року № 290 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій від 12 січня 2021 року № 3), у разі його визначення.

Єдине середовище LIGA360 для роботи антикризової команди. Керівники, юристи, hr-фахівці, бухгалтери й спеціалісти з безпеки - усі ключові ролі компанії отримують інформацію синхронно й спільно ухвалюють рішення. Спробуйте в червні на вигідних умовах.

Читайте також:

Податкові зміни під час дії воєнного стану: новий Закон

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини