Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

На період воєнного стану помічникам суддів сертифікат про рівень володіння державною мовою подавати не потрібно

Реклама

10 червня 2022 року в Києві відбулося засідання Ради суддів України. Зокрема, було обговорено питання щодо особливостей прийому на роботу помічників суддів у частині підтвердження рівня володіння державною мовою.

Заслухавши та обговоривши інформацію Голови Ради суддів України Богдана Моніча щодо особливостей прийому на роботу помічника голови суду, помічника заступника голови суду, помічника судді, помічника члена Ради суддів України у період дії воєнного стану, члени Ради вирішили, що особа, яка претендує на зайняття посади помічника судді, у період дії воєнного стану не подає документ про підтвердження рівня володіння державною мовою відповідно до Закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Разом з тим, якщо претендент отримає посаду помічника судді і вирішить на ній працювати й надалі, то він буде зобов'язаний подати документ про підтвердження рівня володіння державною мовою протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, у разі якщо такі документи не були подані ними раніше.

За матеріалами порталу "Судова влада України"

З найповнішої бази судових рішень - до Кабінету Електронного суду. Спробуй оновлений інтерфейс VERDICTUM в LIGA360. Деталі за посиланням.

Читайте також:

Опубліковано огляд судової практики КЦС ВС щодо вирішення спорів, пов'язаних з укладенням і визнанням недійсним договору дарування

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини