Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Платник податків може вести справи, пов’язані зі сплатою податків, через свого представника: ДПС

Реклама

Фахівці Головного управління ДПС в Івано-Франківській області інформують, що представниками платника податків визнаються особи, які можуть здійснювати представництво його законних інтересів та ведення справ, пов'язаних із сплатою податків, на підставі закону або довіреності.

Податківці нагадали, що відповідно до п. 19.1 ст. 19 Податкового кодексу платник податків веде справи, пов'язані зі сплатою податків, особисто або через свого представника. Особиста участь платника податків в податкових відносинах не позбавляє його права мати свого представника, як і участь податкового представника не позбавляє платника податків права на особисту участь у таких відносинах.

Довіреність, видана платником податків - фізичною особою на представництво його інтересів та ведення справ, пов'язаних із сплатою податків, має бути засвідчена відповідно до чинного законодавства (п. 19.2 ст. 19 ПКУ). Представник платника податків користується правами, встановленими ПКУ для платників податків (п. 19.3 ст. 19 ПКУ).

Спеціальна пропозиція LIGA ZAKON для юристів й адвокатів. Тільки в червні отримай -30% на рішення LIGA360: Юрист Професійний. Повна база законодавства й судових рішень стає ще вигіднішою.

Читайте також:

Які податкові зміни встановлено новим Законом № 2260-IX?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини