Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

В Раді зареєстровано законопроєкт щодо розбудови мережі цивільних укриттів

Реклама

В Парламенті зареєстровано законопроєкт № 7398 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій".

В Мінрегіоні повідомили, що документ дозволить забезпечити будівництво мережі укриттів для захисту населення.

«Розбудова мережі надійних бомбосховищ, які захищатимуть людей від повітряних чи хімічних атак, нині для України вкрай необхідна. Адже збереження людських життів зараз та у майбутньому - це найголовніше. Сподіваємось, що законопроєкт № 7398, який передбачає будівництво надійних укриттів у відбудованих та нових будинках, буде розглянутий та прийнятий Верховною Радою вже найближчим часом», - зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Зазначається, що законопроєкт № 7398 містить ряд законодавчих ініціатив, зокрема щодо:

  • врахування заходів цивільного захисту ще на стадії розроблення містобудівної документації;

  • обов'язковості залучення представників ДСНС до розгляду містобудівної документації на засіданнях архітектурно-містобудівних рад;

  • спрощення процедури передачі земельних ділянок для розміщення захисних споруд цивільного захисту;

  • обов'язковості розроблення розділу щодо інженерно-технічних заходів цивільного захисту під час проєктування об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками, на яких постійно перебуватимуть понад 50 осіб або періодично перебуватимуть понад 100 осіб. При цьому проєктні рішення передбачені цим розділом мають забезпечувати дотримання вимог доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення;

  • забезпечення утримання захисних споруд цивільного захисту у готовності.

Читайте також:

Воєнний стан в Україні: 42 аналітичних матеріалів

Мобілізація в Україні 2022: що таке черги мобілізації та хто не підлягає призову?

Маєш питання щодо умов воєнного стану? Замов LIGA360 зі знижкою 40%. Отримуй аналітику й консультації з “гарячих” тем: податки, облік, мито, ліцензії, виплати, алгоритми дій для бізнесу.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини