Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

United24: запрацювала глобальна платформа для збору пожертв на підтримку України

Реклама

Запрацювала глобальна платформа для збору пожертв на підтримку України United24. Про це повідомили Офіс Президента та прес-служба МВС.

"United24 - глобальна ініціатива Президента України Володимира Зеленського, яка поєднує людей з усього світу довкола допомоги Україні. 

Головна мета проєкту - збільшити пожертви на користь України, забезпечити ефективність та прозорість їх розподілу", - йдеться в повідомленні.

Кошти спрямовуються за трьома напрямами:

1. Оборона та розмінування - закупівля зброї, шоломів, бронежилетів, амуніції, рятувальної техніки, а також розмінування об'єктів;

2. Гуманітарна та медична допомога - забезпечення України необхідними ліками, медичним обладнанням та транспортом, а також відновлення роботи пошкоджених внаслідок бойових дій закладів охорони здоров'я;

3. Відбудова України - відновлення об'єктів критичної інфраструктури, а саме: доріг, мостів, шкіл та лікарень; відновлення електропостачання, зв'язку, водопостачання.

Всі зібрані кошти спрямовуються на рахунки НБУ, закріплені за профільними міністерствами: 

• Міністерство оборони України;

• Міністерство охорони здоров'я України;

• Міністерство інфраструктури України.

Зазначається, що щодня НБУ звітує про кількість зібраних коштів, а щотижня надходять звіти від профільних міністерств.

"Також консалтингово-аудиторська компанія «Делойт» в Україні, яка є частиною міжнародної мережі Deloitte, приєднується до платформи United24. Один із світових лідерів галузі, який входить до так званої «великої четвірки» аудиторських компаній, щоквартально перевірятиме зведений звіт всіх міністерств", - додали в МВС.

Зробити пожертву можуть всі охочі: як приватні донори, лідери думок, громадські та політичні діячі, так і благодійні фонди та некомерційні організації, комерційні структури (технологічні компанії, промислові гіганти, інвестиційні фонди, ІТ-сектор, рітейл, девелопери, кіно, спорт, мода).

Як зробити пожертву?

1. Перейти на сайт платформи: https://u24.gov.ua.

2. Обрати спосіб переказу коштів.

3. Обрати, на що має піти пожертва серед трьох варіантів (“Оборона та розмінування”, “Гуманітарна та - медична допомога” чи “Відбудова України”).

Читайте також:

Воєнний стан в Україні: 25 аналітичних матеріалів

Доступ до найповнішої інформаційної бази для юристів на вигідних умовах. Придбайте "ІПС-Юрист" на 6 місяців прямо зараз - отримайте знижку 10%. Ефективно слідкуйте за змінами законодавства й судової практики в умовах воєнного стану.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини