Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін збільшив розміри тимчасової державної допомоги для дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів

Реклама

На виконання Закону України від 26.01.2022 р № 2008-IX «Про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо збільшення мінімального розміру аліментів, що стягуються на дитину з інших членів сім'ї та родичів, та запровадження мінімального розміру тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів», Урядом внесено зміни до Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме. Про це розповіла Міністр соціальної політики України Марина Лазебна, повідомив Урядовий портал.

"Рішенням Уряду визначено, що тимчасова державна допомога призначатиметься з урахуванням матеріального стану сім'ї, у якій виховується дитина, в розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Максимальний розмір тимчасової допомоги для дітей віком до 6 років становитиме 2100 грн, для дітей віком від 6 до 18 років - 2618 грн", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що також буде проведено з 1 січня 2022 року перерахунок розміру тимчасової державної допомоги, виплату якої було проведено у січні - травні 2022 року, із урахуванням виплачених сум цієї допомоги.

Читайте також: Аліментні зобов'язання у період воєнного стану: Мін'юст розповів про особливості

Важливі аналітичні матеріали стосовно воєнного стану в Україні

Дізнавайтеся першими про зміни законодавства під час воєнного стану. Усі нововведення, аналітика й консультації доступні в LIGA360. Замовляй сьогодні на вигідних умовах.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини