Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін ухвалив рішення для пришвидшення надання гуманітарної допомоги людям, що знаходяться в зоні бойових дій

Реклама

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови, що регулює забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання та санітарно-гігієнічними товарами в умовах воєнного стану. Про це повідомив Урядовий портал.

Зазначається, що військові адміністрації зможуть самостійно закуповувати таку продукцію для формування резервів з подальшою безоплатною видачею населенню або ж долучити для здійснення закупівель інші області-партнери. 

Також вони зможуть формувати набори з наявної у них гуманітарної допомоги.  

"Це створить стратегічний запас найнеобхідніших товарів, аби, у разі порушення логістичних ланцюжків, люди мали змогу оперативно отримати продовольчі та санітарно-гігієнічні товари для власних потреб", - йдеться в повідомленні.

Крім того, затверджені переліки обласних адміністрацій, які допомагатимуть регіонам, де відбуваються активні бойові дії, в забезпеченні продовольчими і санітарно-гігієнічними товарами з розрахунком кількості людей, яким вони можуть допомогти. 

Користуєтесь LIGA360 - знаєте, як діяти у воєнний час! Підключайте LIGA360 за спеціальними умовами. Деталі за посиланням.

Читайте також: Ввезення гуманітарної допомоги з початку введення воєнного стану: що треба врахувати?

Кабмін прирівняв шоломи та бронежилети до гуманітарної допомоги

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини