Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДПС нагадала, в який спосіб подається заява при переході на ЄП за ставкою 2 % доходу

Реклама

Державна податкова служба нагадує, що для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування за ставкою 2 % доходу суб'єкт господарювання подає до контролюючого органу заяву про застосування спрощеної системи оподаткування за вибором у паперовій формі або засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог законів від 22 травня 2003 року № 851-ІV «Про електронні документи та електронний документообіг» зі змінами та доповненнями та від 5 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» зі змінами та доповненнями.

Суб'єкт господарювання, у разі неможливості подання заяви до контролюючого органу за місцем податкового обліку, може подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування у паперовій формі до будь-якого найближчого контролюючого органу.

Також суб'єкт господарювання має можливість подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування за ставкою 2 % через Електронний кабінет.

Сервіс перевірки компаній та фізосіб ContrAgent надається на вигідних умовах. Оплатіть зараз на період від 6 місяців - отримайте знижку 10%. Співпрацюйте тільки з надійними контрагентами, у яких немає зв'язків у рф та РБ.

Читайте також:

З 17 березня відновлено проведення податківцями фактичних перевірок суб'єктів господарювання

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини