Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Затверджено форму книги реєстрації землеволодінь і землекористувань в умовах воєнного стану

Реклама

Міністерство аграрної політики та продовольства України затвердило форму книги реєстрації землеволодінь і землекористувань в умовах воєнного стану.

Відповідний наказ № 219 від 11 квітня 2022 року набере чинності з дня офіційного опублікування.

Згідно з документом форма Книги реєстрації землеволодінь і землекористувань в умовах воєнного стану ведеться в паперовій та електронній формі. В електронній формі Книги реєстрації землеволодінь і землекористувань в умовах воєнного стану ведуться в форматі MS Excel.

Книга реєстрації землеволодінь і землекористувань в умовах воєнного стану складається з трьох розділів: Розділ 1 "Договори оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, переданих в оренду органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування"; Розділ 2 "Договори оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, переданих в оренду постійними користувачами, емфітевтами"; Розділ 3 "Договори про передачу права землекористування". Відомості про внесення змін та розірвання договорів, що зареєстровані у Розділах 1 - 3, вносяться до відповідних стовпчиків відповідних Розділів.

Кожний том відкривається та закривається щопонеділка о 9.00 та протягом трьох днів передається електронною поштою на офіційні електронні адреси центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері земельних відносин, та центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин (або визначеного ним територіального органу, державного підприємства, що належить до сфери його управління).

Відповідно до Земельного кодексу Книга реєстрації землеволодінь і землекористувань в умовах воєнного стану ведеться районною військовою адміністрацією у паперовій та електронній формах. У ній здійснюється державна реєстрація:

  • договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, переданих в оренду органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування;

  • договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, переданих в оренду постійними користувачами, емфітевтами;

  • договорів про передачу права землекористування;

  • договорів про внесення змін до зазначених у цьому підпункті договорів, договорів про розірвання зазначених договорів.

Маєш питання щодо умов воєнного стану? Замов LIGA360 зі знижкою 40%. Отримуй аналітику й консультації з «гарячих» тем: податки, облік, мито, ліцензії, виплати, алгоритми дій для бізнесу.

Читайте також:

Затверджено Методику визначення шкоди землі та ґрунтам, завданої під час дії воєнного стану

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини