Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Нацбанк роз'яснив, як працюватимуть СЕП і банки 25 квітня

Реклама

У період дії воєнного стану в Україні вихідний день не переноситься на наступний після святкового, якщо той припадає на суботу чи неділю.

Відповідні норми містить Закон «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», зазначають у Національному банку України.

Отже, святковий день Пасха (Великдень), що припадає на неділю 24 квітня 2022 року, не переноситься, відповідно понеділок 25 квітня 2022 року є робочим днем, зокрема для банківської системи.

Міжбанківські перекази через СЕП здійснюватимуться із 23 до 25 квітня 2022 року включно датою банківського дня 25 квітня 2022 року.

У Нацбанку нагадали, що незважаючи на війну, СЕП працює у звичайному режимі та без перебоїв, як і у мирний час. Усі банки України підключені до системи та мають можливість здійснювати платежі клієнтів майже цілодобово та без вихідних, ураховуючи власні потреби та потреби своїх клієнтів.

Дізнавайтеся першими про зміни законодавства під час воєнного стану. Усі нововведення, аналітика й консультації доступні в LIGA360. Замовляй сьогодні на вигідних умовах.

Читайте також:

Нацбанк затвердив засади грошово-кредитної політики на період воєнного стану

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини