Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Дозвіл на вирубування зелених насаджень доведеться чекати довше

23 лютого 2010, 13:23
1103
0
Реклама

Кабінет Міністрів прийняв постанову, що збільшило термін видачі дозволу на вирубування зелених насаджень рівно у 4 рази. Про це йде мова в постанові КМУ № 135яке дуже швидке може набути чинності.

Згідно з внесеними змінами, юридичною або фізичною особою, що подала заяву про видалення зелених насаджень і пройшла усю "підготовчу" процедуру аж до моменту підготовки проекту рішення про видалення зелених насаджень, доведеться запастися трохи більшим терпінням. За новими правилами, остаточне рішення - після вступу вказаного проекту рішення - прийматиметься компетентним органом у течію не 7 днів, а цілого місяця.

Отримавши на руки копію цього рішення, заявник зобов'язаний сплатити відновну вартість зелених насаджень, які будуть видалені : дерева, кущі, газони і навіть квітники в населених пунктах. Ордер на видалення зелених насаджень, як і раніше, видаватиметься не пізніше наступного робочого дня після подачі заявником документу про сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини