Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Загубили паспорт громадянина України чи закордонний паспорт: що робити?

Реклама

Що робити, якщо загубили паспорт громадянина України чи закордонний паспорт? Такі ситуації зараз трапляються нерідко.

У такому випадку варто використовувати мобільний застосунок «Дія». Паспорт громадянина України у формі картки, що містить безконтактний електронний носій (ID-картка), та паспорт громадянина України для виїзду за кордон, які сформовані у «Дії», мають таку ж юридичну силу, що й звичайні.

Такі положення передбачені статтею 14-1 Закону «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус». Е-паспорт можна пред'являти для посвідчення своєї особи під час перевірки працівниками правоохоронних органів, у тому числі на блокпостах, а також використовувати для перетину державного кордону з Польщею та Молдовою.

У центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) ви можете подати документи на оформлення ID-картки та закордонного паспорта, а також відновити втрачені документи.

Наразі ЦНАП працюють у таких областях: Вінницька, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька.

З адресами місцезнаходження, графіками роботи та контактами можна ознайомитися за посиланням.

Також паспортні послуги знову доступні в підрозділах Державної міграційної служби. Перевірити, чи працюють відповідні підрозділи у вашому регіоні, та знайти контактну інформацію можна за посиланням.

За матеріалами Координаційного центру з надання правової допомоги.

Найважливіші питання для бізнесу під час війни: організація господарської діяльності, персонал, податки, звітність, мито тощо. Все це і багато іншого в аналітичному проекті від LIGA ZAKON.

Читайте також:

Прискорено вступ в дію закону щодо військового капеланства: що передбачено?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини