Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд затвердив особливості дії карантину в умовах воєнного стану

Реклама

Кабінет Міністрів уніс зміни до постанови № 1236, якими визначено особливості дії карантину для боротьби із коронавірусною хворобою на час дії воєнного стану в Україні.

Відповідну постанову № 372 ухвалили під час засідання Уряду 26 березня. Документ набрав чинності 27 березня.

МОЗ повідомляє, що згідно зі змінами «зелений», «жовтий», «помаранчевий» та «червоний» рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи не застосовуються на період воєнного стану в Україні.

На період дії воєнного стану фізичним особам і суб'єктам господарювання рекомендується дотримуватися протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19.

Окрім того, громадянам рекомендується також забезпечити отримання повного курсу вакцинації проти COVID-19 тими вакцинами, які дозволені ВООЗ до використання.

Важливо: закладам охорони здоров'я також потрібно забезпечити готовність до реагування на спалахи коронавірусу в умовах воєнного стану.

Також на період дії воєнного стану не застосовуються норми щодо відсторонення від роботи невакцинованих співробітників тих професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов'язковим.

Підтримуємо український бізнес у воєнний час! LIGA360 продовжує надавати корисну інформацію та аналітику. Діють спеціальні умови. Деталі за посиланням.

Читайте також:

Уряд спростив процедуру підготовки та допуску водіїв до керування ТЗ у період дії воєнного стану

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини