Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Парламент затвердив календарний план проведення сьомої сесії

Реклама

На сьогоднішньому засіданні ВР було прийнято постанову "Про календарний план проведення сьомої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання" (проект № 6440). Про це повідомила прес-служба Апарату Верховної Ради України.

«Зараз, коли в Україні наростає нова Covid-хвиля, цілком логічно зробити перерву в пленарних засіданнях Верховної Ради. Робота Парламенту буде побудована у такий спосіб: 1 лютого - відкриття сьомої сесії та проведення пленарного засідання; 2-4 лютого - робота в комітетах», - поінформував Руслан Стефанчук.

За його словами, станом на сьогодні 24 депутати та 63 працівники Апарату Парламенту хворіють на ковід.

Голова Верховної Ради України уточнив, що Парламент не зупиняє свою роботу, а лише змінює черговість пленарних тижнів.

«Якщо пленарних засідань немає, це не означає, що Парламент зупиняє свою роботу. Дав доручення усім комітетам Верховної Ради збиратися, працювати і зосередитися на тих завданнях, які можна робити без пленарного формату роботи Парламенту. У будь-який момент, якщо буде потреба терміново зібратися в залі парламенту, - це буде зроблено», - повідомив Руслан Стефанчук.

Усі законопроекти з пояснювальними записками до них можна знайти в модулі "Законопроекти" ІПС ЛІГА:ЗАКОН.

Пришвидшити підготовку договору допоможе Contractum від LIGA360. Готові шаблони, автоматична перевірка тексту й ризиків. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини