Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Підвищено ліміт на безмитну доставку посилок з-за кордону: депутати ухвалили Закон

Реклама

Депутати на засіданні ВР 25 січня підтримали закони про внесення змін до Податкового та Митного кодексів щодо змін до процедури митного контролю та  оподаткування міжнародних поштових відправлень (законопроекти № 4278 та № 4279).

Усі законопроекти з пояснювальними записками до них можна знайти в модулі "Законопроекти" ІПС ЛІГА:ЗАКОН.

Зокрема, встановлено, що не є об'єктом оподаткування операції з ввезення на митну територію України товарів, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро, для одного одержувача - фізичної особи в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях або в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях.

"Законом приведено у відповідність положення Податкового та Митного кодексів України в частині визначення бази оподаткування ПДВ та митом у разі ввезення товарів на митну територію України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, шляхом закріплення, що базою оподаткування податком на додану вартість є частина їх митної вартості (для юридичних осіб або фізичних осіб - підприємців) або частина їх сумарної фактурної вартості (для фізичних осіб), що перевищує неоподатковуваний мінімум (еквівалент 150 євро)", - йдеться в повідомленні на сайті ВР.

Таким чином, ліміт на безмитну доставку посилок з-за кордону підвищено зі 100 євро до 150 євро.

Також розширено перелік товарів, переміщення (пересилання) яких забороняється в міжнародних поштових та експрес-відправленнях, шляхом включення до такого переліку алкогольних напоїв та/або тютюнових виробів, які переміщуються (пересилаються) на адресу громадян або відправляються громадянами не залежно від вартості, а також щодо пересилання у міжнародних поштових відправленнях товарів, заборонених до переміщення відповідно до законодавства України.

Закон щодо внесення змін в ПК набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Закон щодо внесення змін до Митного кодексу набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, крім пунктів 1, 3, 4, 6 - 8, 10, 11 розділу І цього Закону, які набирають чинності через шість місяців з дня опублікування цього Закону.

Пришвидшити підготовку договору допоможе Contractum від LIGA360. Готові шаблони, автоматична перевірка тексту й ризиків. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини