Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Підписано угоду про Спільний авіаційний простір між Україною та ЄС

Реклама

У межах 23-го Саміту Україна - ЄС, який відбувся в Києві 12 жовтня, підписано низку документів, зокрема Угоду між Україною та Європейським Союзом і його державами-членами про Спільний авіаційний простір. Про це повідомили на сайті Офісу Президента.

«Через вісім років нарешті підписано Угоду про Спільний авіаційний простір. Я вітаю Україну, вітаю президентів і всіх членів Європейського Союзу. Це високі стандарти безпеки польотів, нові можливості для громадян і бізнесу, більша кількість рейсів та ширша географія подорожей», - заявив Президент Володимир Зеленський.

Зазначається, що документ передбачає створення спільного авіаційного простору між Україною та ЄС, що сприятиме взаємному доступу до ринків авіаперевезень з рівними умовами конкуренції та повагою до однакових правил. Йдеться, зокрема, про безпеку польотів, авіаційну безпеку, організацію повітряного руху, гармонізацію соціальної сфери та захисту довкілля.

Читайте також: Затверджено нові правила пасажирських перевезень на час карантину

Моніторте зміни законодавства і судових рішень зі смартфону. З Liga360 ви отримуватиме сповіщення про зміни в окремих фрагментах НПА, реєстрах, судових рішеннях. Сигнали автоматично надходитимуть в Teltgram-бот. Замовте Liga360 сьогодні і налаштуйте свою роботу в режимі смарт.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини