Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДПС запускає Податкову карту України

Реклама

Державна податкова служба за сприяння Апарату Ради національної безпеки і оборони України впроваджує Інтерактивну податкову карту України. Відповідне повідомлення з'явилось на сайті ДПС.

"Інтерактивна податкова карта України дає змогу в онлайн режимі у будь-який час без звернення до органів ДПС отримувати актуальну податкову інформацію щодо агрегованих показників в частині сплачених сум податкових платежів, нарахованих податкових зобов'язань, сум податкового боргу, надміру сплачених сум та суми платежів, які сплачені та будуть нараховані у наступних періодах", - зазначають податківці.

Інформація надається по Україні та у розрізі:

- регіонів;

- територіальних громад;

- видів економічної діяльності;

- податків;

- видів бюджетів;

- систем оподаткування;

- організаційно-правових форм;

- типу платника (фізичні та юридичні особи);

- статуса платника (великий, середній, малий бізнес та неприбуткові бюджетні установи).

Наступним етапом планується реалізувати можливість відображення графіків, показників на звітну дату в порівнянні з попереднім періодом, створення паспортів територіальних громад.

Зазначається, що Інтерактивна податкова карта України працює у тестовому режимі.

Ведете юридичний бізнес як самозайнята особа? Економте час на податковій звітності. Сервіс Liga:REPORT допоможе заповнити декларацію про майновий стан і доходи, а також звітність про сплату ЄСВ. Завжди актуальні форми, алгоритми заповнення та автоматична перевірка коректності введених даних. Придбайте доступ до Liga:REPORT за 28 грн/міс.

Читайте також:

Викрито схему незаконного заволодіння житлом громадян: ДПС

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини