Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Автосалони отримали право реєструвати нові транспортні засоби

Реклама

З 6 квітня автосалони, виробники, дилери, дистриб'ютори зможуть самостійно реєструвати нові транспортні засоби, повідомляє Головний сервісний центр МВС.

Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів 17 лютого 2021 року.

Роз'яснено, що покупець нового автомобіля може відразу після придбання отримати номерні знаки та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу у стінах автосалону.

Брати участь у державній реєстрації авто можуть суб'єкти господарювання незалежно від форми власності, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю транспортними засобами та стоять на обліку в Головному сервісному центрі МВС.

Аби мати можливість брати участь у державній реєстрації, суб'єктам господарювання необхідно отримати доступ і стати користувачем Національної автоматизованої інформаційної системи МВС України (детальніше за посиланням).

Отримати додаткову інформацію можливо за номером телефону ГСЦ МВС (044) 347 10 40.

Дізнавайтеся повну інформацію про контрагентів і фізосіб, з якими плануєте працювати. Система CONTR AGENT покаже дані з ЄДР, фінансовий та податковий стан на 6,5 млн компаній та ФОП. А ще тут є дані з державних реєстрів про всіх громадян України. Оцініть переваги CONTR AGENT просто зараз.

Читайте також:

Карантин на пользу: юристы осваивают новые цифровые инструменты

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини