Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін оновив Правила паркування транспортних засобів

Реклама

31 березня 2021 року Уряд схвалив проект постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 р. № 1342» у частині удосконалення чинних Правил паркування транспортних засобів.

Проект урядової постанови було розроблено Міністерством розвитку громад та територій, повідомляє прес-служба міністерства.

Зокрема, передбачено:

- надати повноваження інспекторам з паркування (уповноважені посадові особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради) в частині контролю за дотриманням правил паркування;

- запровадити відповідальність щодо доступу до інфраструктури зарядних станцій для електромобілів;

- удосконалити способи оплати паркувальних послуг (у платіжних терміналах, банківських автоматах, комплексах самообслуговування);

- ввести заборону для суб'єктів господарювання обладнувати місця для паркування на тротуарах.

Усі інструменти для юриста - в єдиній системі. З LIGA360 ви отримаєте повну базу законодавства та судових рішень. LIGA360 у два кліки обрахує штрафи, процесуальні строки, відкриє доступ до типових шаблонів і договорів. Модуль “Ситуації для юриста” містить повний перелік викликів, що виникають у роботі, та алгоритми дій. Замовте тестовий доступ просто сьогодні.

Читайте також:

З 6 квітня майбутніх водіїв чекають нові білети з ПДР

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини