Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Київ не зупинятиме роботу громадського транспорту: КМДА

Реклама

Столиця не зупинятиме роботу громадського транспорту, проте він працюватиме з суворим дотриманням протиепідемічних норм. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, а також прес-служба КМДА.

Кабінет Міністрів змінив порядок роботи транспорту в регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки, надавши повноваження регіональним комісіям з питань ТЕБ та НС самостійно ухвалювати рішення щодо карантинних обмежень в роботі громадського транспорту.

"Сьогодні на засіданні Постійної комісії з ТЕБ та НС КМДА ухвалили рішення не зупиняти роботу громадського транспорту столиці - наземного та метрополітену. Громадський транспорт курсуватиме з наповненістю не більше 50% місць, що передбачені технічною характеристикою транспортного засобу і визначені в реєстраційних документах на такий транспортний засіб", - йдеться в повідомленні.

Больше информации о том, как предупредить кризисные ситуации бизнеса уже сегодня, получайте в системах ЛІГА:ЗАКОН. Держите руку на пульсе актуальной правовой картины дня со всеми нововведениями, используйте подборку ситуаций для оперативного реагирования на любые изменения и имейте доступ к полной базе нормативных документов на любую дату, в частности и тех, которые регулируют работу компаний в условиях коронакризиса, карантинов, чрезвычайных положений. Попробуйте тестовый доступ к системам ЛІГА:ЗАКОН по ссылке

Читайте також: COVID-19 пропонують визнати поважною причиною для відкладення розгляду справи: ініціатива НААУ

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини