Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Адвоката, який викрав у клієнта 6 млн грн, засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна

Реклама

За принципової позиції прокурорів Офісу Генерального прокурора Київський апеляційний суд залишив без змін вирок Шевченківського районного суду міста Києва стосовно адвоката, якого засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього особистого майна за таємне викрадення чужого майна, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 185 КК).

Про це повідомила прес-служба Офісу Генерального прокурора.

Прокурори в суді довели, що обвинувачений, який протягом десяти років надавав потерпілому правову допомогу та володів інформацією про його майновий стан, розробив план викрадення його майна. До реалізації цього плану він залучив довірену особу клієнта, яка мала ключі та доступ до індивідуальних банківських сейфів, в яких зберігались його особисті грошові кошти. Наприкінці квітня 2016 року обвинувачений, за попередньою змовою з довіреною особою потерпілого, яка, перебуваючи у банківській установі, відчинила індивідуальні банківські сейфи, у клієнтській кімнаті разом з обвинуваченим заволоділи грошовими коштами у сумі більше 6 млн грн.

Іншого співучасника злочину вироком Шевченківського районного суду м. Києва у 2017 році засуджено за ч. 5 ст. 185 КК.

Не пропустіть жодної важливої події з адвокатської сфери. Рішення LIGA360: АДВОКАТ НААУ надає доступ до подій ВША НААУ, практичних кейсів, експертної аналітики, сигналізує про зміни в законодавстві й судових рішеннях. Замовте доступ до системи просто зараз і заручіться потужною інформаційною підтримкою НААУ та ЛІГА:ЗАКОН. Якщо ви чинний член НААУ, скористайтеся вільним тестовим доступом до 15 березня.

Забезпечити захист нерухомого майна та земельних ділянок від несанкціонованої зміни власника у період кризи можливо! Довірте це сервісу SMS-Маяк, який проінформує користувачів про зміни статусу об'єктів нерухомого майна. Поставити на моніторинг зараз

Читайте також:

Правові колізії у вимогах до статутів ТОВ і ТДВ усунуто: Закон набрав чинності

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини